10w Electric Wood Carving Tools Set Engraving Chisel Pen 30pcs Diamond Burr Drill Mini Walnut

10w Electric Wood Carving Tools Set Engraving Chisel Pen 30pcs Diamond Burr Drill Set Mini Walnut
  • Satıcı -
  • Liste Fiyatı -piece
  • Senin Fiyatin -piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun -0.00piece0 off
  • Derecelendirmeler 4.2 (22)

Ürün özellikleri

TipiKeski oyma
Bıçak MalzemesiKrom-vanadyum Çelik
diy malzemeleriAğaç
Marka Adıflexsteel
is_customizedEvet
kullanımCoin Piller

Ürün Açıklaması

müşteri Kim Bu Öğe Bougt Da Aldılar:

10 W Elektrikli Ahşap Oyma Araçları Seti Oyma Keski Kalem + 30 ADET Elmas Burr Matkap Seti + Mini Ceviz mengene Kelepçe Masa Tezgah Yardımcısı

Descripci & oacute n:

elektrikli Taşlama Aracı Kök Oyma Keski Esnek Ahşap Oyma beş çeşit oymalar çeşitli için bıçakları kuvvet üçte ikisi kaydedebilirsiniz zamanki el-oyma. kabuk katı olduğunu, mükemmel termal verimlilik, çok güvenli. 5 ila 10 kez hız kazımayı için, hiçbir yorgunluk duygusu. oyma abanoz, yumuşak plastik. profesyoneller için Kolay kullanım, amatörler, öğrenciler, vb Sıcak ipuçları: masaüstü parlatma makinesi ile bağlantılı olması gerekir, asılı değirmen, değirmenleri ve diğer makineleri ile esnek mil hız değil daha yüksek 12,000 rpm. şartname ağırlık: yaklaşık 0.4 kg kapsam: ahşap, abanoz, yumuşak plastik, vb voltaj: 220 V Güç: 10 W matkap 2.3mm ve 3mm için uygun oyma derinliği: 0.1-0. 5mm tekrar oyma derinliği: 0.3-0. 8mm maks. Hız:18000 rpm. paket içeriği: 1 x Elektrik Gravür Kalem; 1 x fiş adaptörü (iki düz fiş); 4 x oyma matkaplar; 1 x sap; 5 x matkap chuck; 3 x mini matkaplar; 2 x yuvarlak zımpara kağıt; 30 x Elmas Matkap Set; 1 x mini ceviz bence yardımcısı.

ambalaj: Blister

paket içeriği:1 x Elektrik Gravür Kalem; 1 x fiş adaptörü (iki düz fiş); 4 x oyma matkaplar; 1 x sap; 5 x matkap chuck; 3 x mini matkaplar; 2 x yuvarlak zımpara kağıt; 30 x Elmas Matkap Set; 1 x mini ceviz bence yardımcısı.

esnek Aracı, esnek Hayat

Flexsteel el ve güç araçları araçları çeşitli sağlar ve profesyonel dış ticaret hizmeti kaynak gibi tüm dünyada bizim iş ortakları ve potansiyel yabancı müşteriler. çok ile kaliteli ürünler sunmak için bizim hedef olduğunu bir profesyonel gibi daha rekabetçi fiyat ve en iyi hizmeti ajansı. biz müşteri gereksinimi karşılamak için elimizden geleni yapacağız ve onlar için en uygun ürünleri kaynak.

Firmamız Gösterisi