8CH 960 H DVR 8 ADET 1200TVL Açık Hava CCTV Kamera Ev Güvenlik Sistemi Kiti + 1 TB/2 TB HDD Sabit Disk

8CH 960H DVR 8PCS 1200TVL Outdoor Weatherproof CCTV Camera Home Security Camera System 8CH DVR Kit
  • Satıcı LEVCOECAM Official Store
  • Liste Fiyatı US $340.00piece
  • Senin Fiyatin US $275.40piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $64.60piece19% off
  • Derecelendirmeler 0.0 (0)

Ürün özellikleri

ADET Kamera8 ADET
kablo uzunluğu20m
Marka AdıLEVCOECAM

Ürün Açıklaması

1200tvl Kameralar Için Mükemmel Video Kalitesi ve Netliği

görünümleri & Uzaktan Görüntüleme Ile Geniş Ekran Kayıtları On IPad/iPhone & Android Cihazlar Üzerinden Amcrest Bağlantı App

IR Ledler onlar düşük aydınlatma koşullarında tespit zaman otomatik olarak etkinleştirmek olduğunu. Onlar görebilirsiniz kadar 20 metre (yaklaşık 65 metre) uzakta, emin olun yararlanmak için Hareket Algılama ile birlikte ve Planlanan kayıtlar gece Görüş için korunması üzerinde tam kontrole sahip tüm önem hakkında

hava (ip66) açık/Kapalı Kullanım, Kameradan 984ft Iletim Mesafesi (not Dahil) Dvrgörünür kameralar caydırmak ceza faaliyetleri ve gözlemlemek izin müşteriler ve kaydedilmiş görüntüleri veya gerçek zamanlı çalışanı bulunmaktadır.

İnanılmaz Hi-Res Video @ 30fps Gerçek Zamanlı

960 H video güvenlik standart gelişmiş kullanarak geniş ekran, yüksek çözünürlüklü görüntü sağlar sensörler 'D1' yüzde 34 üzerinde artan çözünürlük için izin geleneksel CCTV sistemleri. bu DVR sistemi tarafından sağlanan incredible detay yoğunluğu işleyebilir 1200 + TVL ve tamamen sıkıştırılmamış sinyal iletimi ile bir adım daha ileri gider, giderilmesi gecikme teslim etmek gerçekten eşsiz bir gevrek hi-res ile görüntü gerçek zamanlı beslemeleri tarafından herhangi bir diğer TVL platformu.

kolay Kurulum Ile Geriye Dönük Uyumluluk

kameralar DVR doğrudan noktadan-noktaya bağlamak için ağrısız, olmayan karmaşık ' tak ve play' kurulum. 960 H DVR fonksiyonları tek bir kontrol olarak tüm kameralar için hub, hangi da onları yapar basit sabitlemek için. bizim sistemleri ile uyumlu geriye-vardır beri selefi teknolojileri kullanan koaksiyel bağlantıları, 960 H daha kolay ve daha pratik yükseltme: yapmanız gereken tüm dışarı anahtarı kamera üniteleri ve DVR ve aynı tutmak koaksiyel kablolama ki orada oldu önce.

gündüz ve Gece Gözetim

bizim 1200 + TVL IP66 ağır metal bullet ve dome kameralar özelliği bir 3.6 milimetre lens ve geniş 75 ° görüş açısı, 24 ile birlikte yüksek yoğunluklu için IR-Led gece görüş kadar mesafelerde olağanüstü netlik ile 65 ayaklar., düşük ışık koşullarında kameraların kızılötesi modu otomatik olarak devreye girer, ve bu sistemin sıkıştırılmamış sinyal iletimi ile, hangi gerçek zamanlı sunar, son derece güvenilir video kaybı veya gecikme olmadan güvenlik, herhangi bir saldırgan talihsiz yeterince çapraz yolları ile 960 H sistemi olacak onların her hareketini işıklı ve yakalanan detay.

hareket Algılama + Uyarıları

özelleştirmek için hareket algılama DVR kullanın tam olarak ihtiyaçlarınıza: set bir çevre bölge, kameranın hareket alanlarını hangi belirtin ızgara aktiftir, ve hatta set bir 24x7 program için uyarı sistemi silahlı ya da silahsız olduğu zaman. hareket sensörü hassasiyeti gibi yanlış alarmları önlemek için de özelleştirilebilir bitkiler hareketli bir esinti. özelleştirilmiş sizin başına hareket algıladığında olduğunda kamera ayarları, etkinleştirebilirsiniz birden fazla güvenlik DVR üzerinde dönüm dahil yanıtları ' ın buzzer, bir uyarı e-posta gönderme, ve tetikleme kayıt.

uzaktan Görüntüleme Pc'nizde Ve Mobil Cihazlar

bizim güvenlik sistemlerinin yeni nesil devrim yaparak kapalı devre gözetim uzaktan erişim bir gerçeklik. tüm kamera kanalları HTTPS-DVR kullanarak şifreli ve ağınızdaki çalıştırmak gibi bir merkezi hub. bu nedenle daha kolay erişim olduğunu guard IP tabanlı sistemler üzerinde kimin kameralar daha giriş noktaları olarak hareket edebilir. ayrıca bir iç UI ötesinde gidiyor, biz uzaktan yönetme için oluşturulan çığır açan ve güzel tasarlanmış arayüzleri veya sizin 960 H sistemi ortak PC web tarayıcıları kullanarak görüntüleme veya sizin smartphone.

Ultra-Uzun Sürekli Kayıt + Yedekleme USB Tarafından

HDD (dahil değildir) tüm kanallarda sürekli ve aynı anda kayıt sağlar (dört kamera beslemeleri) maksimum altı gün kadar 960 H için çözünürlük (= 144 saat). düşük çözünürlüklerde kullanarak veya uzay-tasarrufu ve hareket algılama ayarları, sen sürekli kayıt kadar 30 + gün önce depolama alanı tükeniyor. böyle bir olay DVR otomatik üzerine yazma eski içten saklanan görüntüleri veya tarafından bu video dosyaları aktarabilirsiniz bir USB bellek veya harici sabit disk.

IP66 Ağır Metal Hava Kameralar Mevcuttur.

bizim tüm 960 H sistemleri ile gel ağır metal IP66 kameralar şiddetli çevre içinde gerçekleştirmek için tasarlanmıştır koşulları. The IP66 cihazlar için değerlendirme verilir gibi tamamen test hava geçirmez karşı toz ve rüzgar ve herhangi bir tür tahammül edebilir yağmur. her kameranın mükemmel inşa kalitesi İnanılmaz güvenilirlik garanti eder ne parçasıdır bizim gözetim sistemleri hangi özel ön planda tüketici güvenlik standı çözümleri.

daha fazla görmek ve daha hava & Gündüz Gece kameralar ile 24/7 korumak
her bir ile 3.6mm lens ve geniş 75 Derece görüş açısı.
dahili güçlü IR-LEDS gece vision.65ft Gece Görüş Otomatik Olarak Devreye Girer Düşük Işık Tespit edilir.


Web tarayıcısı UI Süper Tasarımı ile

güvenli online arabirimi sağlar, aerodinamik bir internet bağlantısı kullanarak uzaktan sistemi erişim ve kontrol ve ortak PC web tarayıcısı (IE/Krom/Firefox). canlı Görünüm tamamen işlevseldir ve Oynatma Arayüzü erişimi içerir, yerel ayarları, cihaz ayarları, görüntü kontrolleri, görüntüleme modları, ses kontrolleri, ve hatta seçenekleri kontrol CPU yükü bilgisayarınıza video akışı terzi ' ın işleme güç. web versiyonu oynamak için Oynatma Arabirimi düğmeleri vardır, pause, dur, tek çerçeve ileri, seçenekleri ile birlikte ve anlık alarak görüntüleri indirmek için bilgisayarınızın sabit sürücü. ayrı bir Cihaz Ayarları arayüzü de size tam uzaktan kumanda sistemi üzerinde, yerel DVR menüler benzer. Web erişilebilirlik için Amcrest sonradan üzerinde tutturdu-960 H bir değil sadece olduğunu: bu tamamen entegre ve özellik-zengin yönü 960 H güvenlik sistem yere kadar hangi sizin cihaz üzerinde tam kontrol içerir süit.

sezgisel Sistemi Kontrolleri

tek ekran gelen, canlı Görünüm gösteren simgeler ile birlikte veya ayrı ayrı video kanalları görüntüleyebilir hareket algılama gibi fonksiyonları durumunu ve ses her kanalda. bir şık araç çubuğu kolayca kontrol çalma sağlar, ses ayarları, pan/tilt/zoom (PTZ kameralar bağlanır), sağlam bir görüntü çeşitli parametreler, ve daha. DVR Oynatma Arabirimi tarafından görüntüleri arayabilirsiniz onun tarih/zaman belirli tarafından yanı sıra kayıt tipi (örneğin manuel, hareket algılama yoluyla veya tetiklenen, bir zamanlayıcı, veya bir alarm olay). Video kontrolleri rewind dahil, hızlı ileri, oynamak, pause, ve ayarlanabilir yavaş hareket. DVR dahili Kayıt Zamanlayıcı kullanır boyunca her kamera için bir 24x7 takvim ile özelleştirilebilir tetikler. DVR bile yapılandırılabilir akıllı güvenlik özellikleri içerir: alarm durumunda otomatik olarak aktive edilebilir sisteme kesintileri gibi video kaybı, tam HDD depolama, sabit disk hataları, veya bağlantısı ağ kabloları.

iOS/Android/PC

uzaktan Görüntüleme Pc'nizde Ve Mobil Cihazlar.

ücretsiz uygulamayı XMeye GÖRÜNÜM Smartphone veya tablet üzerinde görülebilir. tüm kameralar canlı görmek için yeteneği ile dünyanın her yerinden.

app da böylece yerel kaydedilen dosyaları Oynatma Arayüzü içerir olabilir anında telefonda inceledi: herzaman, her yerde.


Benzer ürünler