ANRAN Tak Oyna P2P 1080 P HDMI 4CH POE NVR LCD Ekran 30 IR Açık Dome Güvenlik IP Kamera Ev CCTV Sistemi Ile Sert sürücü

ANRAN Plug Play P2P 1080P HDMI 4CH POE NVR LCD Screen 30 IR Outdoor Dome Security
  • Satıcı Crystal CCTV Security Products Store
  • Liste Fiyatı US $599.99piece
  • Senin Fiyatin US $419.99piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $180.00piece30% off
  • Derecelendirmeler 0.0 (0)

Ürün özellikleri

TV SistemiPAL,NTSC
çözüm1080 P
Marka AdıANRAN
Video Girişi4 Kanal
ADET Kamera4 ADET

Ürün Açıklaması

not: Alıcılar tüm sorumlu olduğunu bilmek sorumludur Ek COD masraflar, KDV, aracılık Ücreti, görev, veya Özel Ücretleri ve Vergiler. ama genellikle, biz daha tarifeler ödememek için düşük değer beyan.
1 TB seçin, 2 TB HDD NVR içinde inşa olacak.

HAKKıMıZDA

Anran önde gelen Doğrudan Tedarikçisi Profesyonel Güvenlik Kameraları Sistemleri. tüm ürünler tasarlanmış son güvenlik teknolojisi ile erişilebilir, do-it-yourself kurulum için ekonomik ve kullanıcı dostu.
olursa olsun ne kadar uzakta evinizin veya iş gelen, sen sadece şeyler üzerinde bir göz tutmak size bakım huzur ile yaklaşık 24/7 yaparken bile mil uzakta, ama aynı zamanda kristal net çözünürlük kayıt fazla detay. of izlemek tutmak sizin özellikleri en gelişmiş ve güvenilir Anran gelen gözetim sistemi ile, herhangi bir önemli anları kaçırmayın ve kapalı alanlarda tam bir görünüm vermek full HD.
Anran ana ürün içerir IP CCTV kameralar, dijital Video Kaydedici, ağ Video Kaydedici, kablosuz IP kameralar, ve Gözetim Sistemleri, biz kararlıyız sürekli gelişen kesme-kenar teknolojisi ayrıca tasarımı yeni ürünleri. ürünleri yaygın birçok alanda, bankacılık gibi, kamu güvenliği, enerji altyapı, telekomünikasyon, akıllı-yapı, ve akıllı-ulaşım.
Anran kurmuştur satış kanalları küresel; biz satılan numarası, ülkelerin Amerika Birleşik Devletleri dahil, birleşik Krallık, almanya, fransa, İtalya, avustralya, İspanya ve Rusya, ve fazla milyon son kullanıcılar.
Anran seçilmesi için teşekkür ederim senin video gözetim ve güvenlik sistemi olabilir.


garanti
12 Ay Garanti
30-Days Garanti Yerine
NAKLIYE ve TAŞıMA
biz 1-2 iş günü içinde gemiler satın alma günden itibaren
biz SADECE teyit teslimat adresi için tüm ödeme.
biz PO kabul ETMIYORUZ. kutu adresleri, ve SADECE fiziksel adresleri kabul
şartlar ve Koşullar
1) Öğe herhangi bir üretici hatalarına karşı 1 yıl garanti ile geliyor. biz arızalı kameralar için yedek hizmeti sunmak.
2) GARANTILI Brand New Box, biz sadece test için açın. takip numarası mevcuttur.
3) Tüm satış kesindir, mükemmel çalışma öğeleri herhangi bir iade veya döner. yetkisiz döner göz ardı edilecektir. iade politikası kaza sonucu hasar kapsamaz kötüye nedeniyle, istismar veya yanlış bakım.
4) Alıcılar tüm sorumlu olduğunu bilmek sorumludur Ek COD masraflar, KDV, aracılık Ücreti, görev, veya Özel Ücretleri ve Vergiler.
5) biz değil nedeniyle belirsiz ödeme veya adrese herhangi bir gecikmeden sorumlu.
6) Biz yapacağız olumlu geribildirim aldıktan sonra otomatik olarak bir pozitif geribildirim. biz olumlu geribildirim seviniriz. eğer memnun değilseniz, önce bizimle irtibata lütfen herhangi bir olumsuz ya da nötr geri bildirimler bırakın.

Benzer ürünler