DC DP20V2A dijital kontrollü programlanabilir gerilim stabilize güç kaynağı modülü 0 20 V/2A ve akım ile metre

DC DC DP20V2A Digital Controlled Programmable Voltage Stabilized Power Supply Module 0 20V 2A With Voltage
  • Satıcı Best Market Place
  • Liste Fiyatı US $38.00piece
  • Senin Fiyatin US $38.00piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $0.00piece0% off
  • Derecelendirmeler 0.0 (0)

Ürün özellikleri

TipiKlima Parçaları

Ürün Açıklaması

İngilizce veri gerekiyorsa

ürün tipi: DP20V2A (sayısal kontrol sabit akım kaynağı 0-20.0 V/0-2.00A)

bir, ürün tanıtımı

NC güç kaynağı modülü ayarlanır analog ve dijital kontrol fonksiyonları ayarlamak için bir kompakt, ayarlanabilir çıkış gerilimi 0-20.0 V, adım 0.1 V, 0-2.00A çıkış akımı ayarlanabilir, adım 0.01A. güç modülü önceden ayarlanmış gerilim depolama fonksiyonu ile, hızlı depolama gerilim ve iki grup var, geleneksel adım aşağı modülü ile karşılaştırıldığında daha uygundur şekilde almak için gerekli gerilimi/akım. LCD ekran ile dijital ampermetre fonksiyonu ile, LCD ekran aracılığıyla önceden ayarlanmış gerilim kontrol etmek için uygun olabilir, giriş gerilimi, çıkış gerilimi, çıkış akımı ve önceden ayarlanmış akım, çıkış gücü, LCD parlaklık. tüm daha pratik fonksiyon içerir, daha insancıl, görselleştirme.

iki, teknik parametreler

+ IN:pozitif giriş

IN-:negatif giriş

OUT +:pozitif çıktı

OUT-:negatif çıktı

çıkış akımı:0-2.00A

çıkış gücü:maksimum 40 W

dalgalanma frekans:hakkında 330 Khz

boyutu:79mm * 43mm * 26mm

açılış boyutu:71mm * 39mm

ağırlık:59 gram/sadece

tepe dalgalanma:50mV (tipik)

giriş voltaj aralığı:4.5-23 V (not: 23 V maksimum gerilim sınırı, odası kullanımı için terk emin olun veya hasar)

çıkış gerilimi aralığı:0 V-20.0 V (buck modu, giriş çıkış 3 V daha büyük olmalıdırdüğme kontrolü hızla dışarı aktarılan veri 2 takım

üç, kullanım talimatları

1 ekran talimatları:

U-IN:giriş gerilimi

U-SET:önceden ayarlanmış gerilimU-OUT:çıkış gerilimi

I-SET:önceden ayarlanmış akımI-OUT:çıkış akımı

GÜÇ:çıkış gücüM-PRE:hızlı depolama

LED:arka parlaklıkM1:hızlı depolama 1

M2:hızlı depolama 2S-MD:Set modu

R-MD:Normal çalışma moduON/OFF:aç/kapat modülü çıkış

2 düğme fonksiyon talimatları:

SET:fonksiyon ayarı, fonksiyonu onay

M1/& uarr;:hızlı çağrı up M1 depolama değeriseçme tuşu/kısayol yatırmak

M2/↓:hızlı çağrı up M2 depolama valueDown anahtar/hızlı mevduat

ON/OFF:gerilim çıkışı anahtar

3 operasyon talimatları:

(1) önceden ayarlanmış gerilim ayarlama:set tuşuna basın, önceden ayarlanmış voltaj regülasyonu U-SET dönüş, kodlama potansiyometre basın, sayısal ayarı içine, kodlama basarak ardından potansiyometre, seçimi değeri konumunu ayarlamak için, rotasyon kodlama potansiyometre ayarı değerleri, kısa çıkış voltaj regülasyonu için set düğmesine basın. içinde önceden ayarlanmış gerilim ayarlama sürecinde, eğer ON/OFF tuşu çıkış gerilimi açmak olduğunu, ve çıkış voltaj değerini hemen güncellenmiş olacak; eğer ON/OFF tuşu aşağı gerilim çıkışı olduğunu, bu gerilim çıkışı ve değeri yoktur.

(2) ayarlamak önceden ayarlanmış akım:set tuşuna basın, önceden ayarlanmış akım düzenleme I-SET dönüş, kodlama potansiyometre basın, sayısal ayarı içine, kodlama basarak ardından potansiyometre, seçimi değeri konumunu ayarlamak için, rotasyon kodlama potansiyometre ayarı değerleri, kısa set düğmesine basın, çıkış mevcut yönetmelik.

(3) güç aşağı bellek:eğer mevcut önceden ayarlanmış gerilim, akım ve preset LCD arka güç modülü sonraki güç kullanarak parlaklık seviyesi, bu geçerli modül değerleri tutmak gerekir. normal çalışma modu (R-MD) set tuşuna basın, sıvı kristal ekran görünür kırmızı yazı & ldquo kadar; MEMO istendiğinde ", üç değerleri saklanan dedi. şu anda set açma düğmesi, sonraki modülü güç kaynağı grup set değeri varsayılan olacaktır.

(4) hızlı depolama değeri:set tuşuna basın, M-PRE çevirin, basın M1 içine potansiyometre kodlama, M2 depolama konumu, at kısa göre M1/& uarr; tuşları, M1 pozisyon var mı; M2/& darr. tuşları M2 saklanır, kısa set düğmesine basın, depolama modu çıkmak.

(5) hızlı depolama değeri dışında:sistem değil set modu (" S-MD "), uzun basın M1/& uarr; veya M2/↓, ilgili hızlı depolama gerilim değeri aktarabilirsiniz.

(6) arka ışık parlaklığını ayarlayın:set tuşuna basın, önceden arka pozisyon ayarlama çevirin, kodlama potansiyometre basın, sayısal ayarı içine, kodlama basarak ardından potansiyometre, seçimi değeri konumunu ayarlamak için, rotasyon kodlama potansiyometre ayarı değerleri, kısa set düğmesine basın, çıkış arka parlaklık düzenleme.

dört, dikkat gerektiren hususlar

1,modülü kullanılmadığı zaman veya önceden ayarlanmış akım ve gerilim düzenlenmesinde, çıkış kapatmak için tavsiye edilir, yüksek gerilim misoperation önlemek için, yüksek akım çıkışı elektrik yük ile yandı.

2,ayarlamak için emin olun gerilim giriş gerilimi 3 V daha düşük olduğunu modülü, veya modülü aramalar.

3,modül giriş gerilimi 23 V altında, 23 V maksimum gerilim sınırı, kullanım için odayı terk emin olun, aksi takdirde modülü zarar verir.

4,güç modülü güneş ışığına uzun süre maruz kalma önlemek lütfen, lcd zarar görmesini önlemek için.

5,zaman modül giriş gerilim dips, ve can " t karşılamak önceden ayarlanmış gerilim giriş gerilimi daha yüksek 3 V, modül otomatik olarak kapanır çıkış, modülü zarar görmesini önlemek için.

6,tam yük modülü kullanılır, havalandırma ve ısı dağılımı modülü saklayınız.

7,modülü kullanmak etmeyiniz eğer pili şarj etmek durdurmak için güç kaynağı girişi, ters gerilim pil modülü zarar verir.eğer kendi kullanmanız gerekir {a} içinde çıkış katot diyot

beş, resim görüntüleme

Benzer ürünler