Elektronik oyuncaklar/küçük Tesla bobini/kablosuz iletim aydınlatma ile elektronik üretim

Electronic Toys Small Tesla Coil Wireless Transmission Air Lighting Electronic Production Of Diy Mini
  • Satıcı Best Market Place
  • Liste Fiyatı US $25.00piece
  • Senin Fiyatin US $25.00piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $0.00piece0% off
  • Derecelendirmeler 5.0 (23)

Ürün özellikleri

TipiKlima Parçaları

Ürün Açıklaması

satışa yeni, nakit kaynağı. Mini Tesla bobini, ana küçük olduğunu, nefis ve taşıması kolay (bir bobin şekli bakmak, değil bir küçük, pro!!). ürünler zarif ve zarif, güvenli ve güvenilir elektrik çarpması riski olmadan (güç, küçük, ancak ışık ve güvenli herhangi bir sorun yoktu!!!). cep telefonu şarj cihazı kullanarak (5 volt) veya şarj hazine. cep telefonu şarj kim, gerek kalmadan ödemek için ekstra bir pil veya diğer güç kaynağı satın, güç kaynağı sorunu tamamen çözmek, artık uygun bir güç kaynağı ve vexation bulamıyorum. ürünleri yaktı olabilir: floresan lamba, neon ampuller, diyot, gösterebilen kablosuz iletim, sihirli gerçekleştirmek için, oynayabilirsiniz seks güçlü. ürünleri satın almak için derhal etkisi ile sunulan USB güç kablosu, bir neon ampul!

yeni geliştirilmiş, iki nesil ürünleri. şimdi kargo yukarıdaki bu olduğunu, bulge birincil bobin artık yoktur, daha güzel, daha narin ve güzel!

sıcak ipucu: glow mağazada satılan, mağaza içine almak için ihtiyaç olarak ateş, id = 530424555164

1, işık floresan lamba:

2, işık neon ampul:

3, işık diyot:

4, kablosuz iletim: (konak ürünleri sadece sağ tarafında bakın. tam bir set istiyorsanız, sahibine başvurun

5, pul:

pul büyüktür veya daha az 12 yuan, lütfen fiyatı değiştirmek için sahibine haber taahhüt 24 saat içinde doğum sonrası ödeme, anlayışınız için teşekkür ederiz.

6, online değil çünkü Ben genellikle gündüz çalışmak, orada bir sorun bir mesaj olabilir, cevap için ilk kez olacak, günün teslim almak için söz verdi. özellikler: yüksek yaklaşık 7.5 cm, 460 bobin döner döner, istikrarlı ve güvenilir çalışma. el yapımı olsa ama sırasında, ürün görünüm nefis, resim gösterir gelir, ayni ekran. ben de bir yapmak için en az 4 saat, gibi hızla başlayın! mal aldıktan sonra, zaman içinde kontrol edin, herhangi bir sorun varsa, zamanında iletişim lütfen. övgü aldıktan onaylamak, uzun vadeli teknik destek verecek, bu ürün temelde, para kazanmak için değil diğer kazmak dükkanı hazine üzerinde aynı 50 ~ 78 değişkenli, anlamak ve destek lütfen, teşekkür ederim!