İngilizce/Fransızca Oyma Kontrol CNC Yazılım Artsoft Mach3 w/Lisans Torna için, Mills, yönlendiriciler, lazerler, plazma, oymacı

Engraving Machine Control CNC Software Mach3 English Version With Lience
  • Satıcı MartAtHome Store
  • Liste Fiyatı US $20.00piece
  • Senin Fiyatin US $17.00piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $3.00piece15% off
  • Derecelendirmeler 4.8 (5)

Ürün özellikleri

CNC veya Değilcnc
durumyeni

Ürün Açıklaması

bu olduğunu tam Sürüm! tam Sürüm! değil deneme Sürümü! eğer yazılım varsa resmi sürümü veya dert değil, resmi sitesi indirmek olabilir ve biz lisans e-posta ile size göndereceğiz sonra burada satın. indirgravür Makine Kontrol CNC Yazılım Artsoft Mach3 (İngilizce/Fransızca) Torna için Lisans ile, Mills, yönlendiriciler, lazerler, plazma, gravür:

içeriği dahil:

1 x Mach3Version3.043.066 (İngilizce/fransız) 1 x Lisans

bu e-posta ile size göndereceğiz. satın alma ve bırakın lütfene-posta adresinizi.

eğer bizim mağazadan diğer cnc ürünleri satın, biz bu mach3 yazılım lisans ile özgürce size gönderebilir.

lisans kullanmak için nasıl:

1. Mach3 yazılımı Yükleyin.
2. Put Mach1Lic. dat X içine: ' ' Mach3. X disk the MACH3 yüklemek olduğunu.

açıklama:

Mach3 döner tipik bir bilgisayar içine bir CNC makine kontrolörü. bu çok zengin özellikleri ve bir ihtiyacı olanlar için büyük bir değer sağlar CNC kontrol paketi. Mach3 çoğu Windows üzerinde çalışır pc'nin motorların hareketini kontrol etmek (step & servo) tarafından işleme G-Kodu. içeren ederken birçok gelişmiş özellikleri, bu en sezgisel CNC kontrol yazılımı mevcut. Mach3 özelleştirilebilir olduğunu ve birçok uygulamalar için kullanılır olmuştur sayısız türleri ile donanım.

yazılımın Mach serisi en çok yönlü CNC kontrol paketleri.

yazılım Gereksinimleri Mach3 Minimum Önerilen Gereksinimleri:

eğer gereksinimleri için paralel port kullanarak makine kontrol:

masaüstü PC (Dizüstü Bilgisayarlar vardırdeğildesteklenen) en az bir paralel port ile 32-bitWindows sürümünü 2000, Windows XP, Windows Vista, veya Windows 7 (64-bit sürümleri olacakdeğilçalışma) 1 Ghz CPU 512 MB RAM Olmayan entegre Ekran Kartı ile 32 MB RAM(büyük G-kod dosyaları, özellikle 3D dosyaları gerektirir bir video kartı ile 512 MB RAM veya daha yüksek)

eğer gereksinimleri için harici bir hareket cihazı kullanarak makine kontrol:

uygun bir harici hareket kontrolörü (seçenekler üzerinde bulunabilirsayfa) Windows 2000 ile masaüstü veya Dizüstü, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, veya Windows 8 1 Ghz CPU 512 MB RAM Video Kartı ile 32 MB RAM(büyük G-kod dosyaları, özellikle 3D dosyaları gerektirir bir video kartı ile 512 MB RAM veya daha yüksek)

Benzer ürünler