Feiyu G5 V2 Güncellenmiş 3 Eksen GoPro Hero için Splash Proof El Gimbal 6/5/4/3 Yi Kam 4 K Eylem Mini Tripod ile Kameralar Boyutu

Feiyu G5 V2 Updated 3 Axis Splash Proof Handheld Gimbal For GoPro Hero 6 5 4
  • Satıcı BestOnly
  • Liste Fiyatı US $259.00piece
  • Senin Fiyatin US $259.00piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $0.00piece0% off
  • Derecelendirmeler (0)

Ürün özellikleri

Marka AdıFEIYUTECH
Destek Uzaktan KumandaHayır
malzemekarbon Fiber
Dikey ÇekimEvet
paketEvet
tipEl gimbal
App AyarıHayır
özellikAşağıdaki çekim modu
Için yapılandırılmışEylem fotoğraf kameralar
bohçapaket 1
Kamera EntegrasyonuHayır
IletişimBluetooth
Mobil Cihaz için şarjHayır
Eksenlerinin3-Axis

Ürün Açıklaması

Feiyu G5 V2 Güncellenmiş 3 Eksen GoPro Hero için Splash Proof El Gimbal 6/5/4/3 Yi Kam 4 K Eylem Mini Tripod ile Kameralar Boyutu

fonksiyonlar:

Sıçrama Geçirmez of The Trailblazer Gimbals:
The G5 sıçrama geçirmez all over inşa edilmiştir. değil sadece yeniliktir. Bu devrim. sürdürmeye geleni sıçrama geçirmez güvenlik ve hala iyi kullanıcı deneyimi, biz her şeyi değiştirmek için yapısal tasarım üretim süreci. su geçirmez GoPro HERO5 ile, her heyecanlı anı keyfini korkusu olmadan yağmurda veya deniz tarafından su girişine karşı.


doğrudan Erişir Sonsuz Fonksiyonları:
onun ustaca üzerinden kullanıcı arayüzü,, çeşitli fonksiyonları G5 uygun erişimleri sağlar. onun tarafından 4-way joystick gimbal hareketini kontrol edebilirsiniz. fonksiyon düğmesi üzerinden, tüm modları basit musluklar tarafından aktive edilebilir. zamanlayıcı düğmesi portre fotoğrafları ve videoları her zamankinden daha hızlı erişilen yapar.


Çeşitli Eylem Kameralar ile uyumlu
The G5 istihdam yeniden tasarlanmış denge ağırlıkları ayarlamak için GoPro HERO5 için onun yerçekimi merkezi, HERO4 ve eylem kameralar çeşitli ağırlık.


Azami ile yekpare Motor Kol Yapısal Solidness
The G5 endüstri özellikleri uyandıran motor kol. birlikte parçaları azaltarak, yekpare motor kol yükseltmeleri onun yapısal solidness ve hatta güçlü anti-shake performans sunar.


akıllı Gimbal, akıllı SY Ayarı App
yeni FY Ayarları App Bluetooth üzerinden G5 bağlı kolayca olabilir, ve uzaktan kontrol sağlar, otomatik kalibrasyon, firmware yükseltme, gimbal yapılandırma akıllı telefonunuzdaki ve birçok diğer özellikleri.


paket Dahil:

1 x Feiyu G5 G5 için 1 x Çantası 1 x Pil 1 x USB Kablosu