Orijinal ACF AC 7106U 25 PCB Onarım BANT için 50 M son Tarih darbe sıcak basın flex kablo makine kullanımı

Original ACF AC 7106U 25 PCB Repair TAPE 50M Latest Date For Pulse Hot Press Flex
  • Satıcı
  • Liste Fiyatı US $43.81piece
  • Senin Fiyatin US $29.35piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $14.46piece33% off
  • Derecelendirmeler (0)

Ürün özellikleri

Marka AdıNoEnName_Null
diy malzemelerielektrik
is_customizedEvet

Ürün Açıklaması

orijinal ACF AC-7106U-25 PCB Onarım BANT için 50 M son Tarih darbe sıcak basın flex kablo makine kullanımı

1. rusya Gemi, alıcılar özel vergi gerekmez, tüm özel vergi ve ücretleri satıcı tarafından ödenir, mal alıcıların şehir 25 ~ 55 gün içinde gelmesi olacak! detay takip bilgiler vardır!

2. diğer ülke Için, Satıcı yöntemi yönlü alıcıların en yakın deniz yoluyla seaport makine göndermek anlamına gelir (CFR), yaklaşık 25 ~ 60 gün nakliye süresi. bu değil takip bilgiler.alıcılar gümrükleme gümrük ve daha sonra özel vergi ödemek gerekir alıcı en yakın gelen seaport pick up. Pls emin olun sipariş önce gümrük temizleyebilirsiniz. eğer net değil can gümrük tarihinden önce, senin Gümrük mal distroy olacak, tüm maliyet ayı zorunda dealy gümrükleme neden.

3.DHL/TNT, yaklaşık 5 ~ 7 gün nakliye zaman.zaman parsel geldiğinde, DHL/TNT gümrükleme işlemleri bitirmek yardımcı olmak için sizinle irtibata geçecektir. telefon numarası emin olun sipariş bilgileri gerçek olduğunu.
4.bir satıcı olarak istek, böylece sipariş bilgileri e-posta adresinizi yazınız biz edebiliyoruz bazı acil sorunları varsa sizinle temasa.lütfen notİthalat vergileri, vergiler ve harçlar madde fiyat veya nakliye ücretleri dahil değildir. bu masraflar alıcı sorumluluğundadır.