Orijinal toz kutusu Birincil için HEPA Filtre ilife V3 V3S V3L PRO V5S V5 X5 v5s pro robot süpürge Parçaları

Original Dust Box Primary HEPA Filter For Ilife V3 V3S V3L V3S PRO Ilife V5S V5
  • Satıcı Perfectmatch Appliances Store
  • Liste Fiyatı US $29.28piece
  • Senin Fiyatin US $24.89piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $4.39piece15% off
  • Derecelendirmeler 5.0 (24)

Ürün özellikleri

TipiElektrik Süpürgesi Parçaları
Marka AdıFGHGF
Vakum Bölüm TipiFiltreler

Ürün Açıklaması

orijinal toz kutusu Birincil Filtre HEPA Filtre için ilife V3S V3L V3S PRO ilife V5S V5 X5 ilife v5s pro robot süpürge Parçaları
model ile uyumlu:
öğe Içinilife V3S V3L V3S PRO X5 V5S RPO V5S V5
paket Dahil:
1xtoz kutusu dahil filtre

garanti & İade Politikası

biz dürüst ve makul alıcı için garanti memnuniyet. öğe vardıklarında bozuksa, için kooperatif olun sorun üzerinde fotoğraf ya da video çekmek ve doğrulamak için bize göndermek için. onayı hatalı doğruladı ürün için, biz size yedek parça gönderebilirsiniz, ücretsiz olarak ama herhangi bir fiziksel zarar veya hasar için alıcı kötüye sonucudur alıcı bazı miktar paylaşmak gerekir.

geribildirim

sevgili alıcılar, biz iş takdir, bizim hizmetten memnun iseniz, lütfen bize olumlu bir geribildirim ve işlemin ayrıntılarını oranı (ayrıntılı Satıcı Karnesi) bir ile " MÜKEMMEL 5 STARS ".

parsel 35 gün içinde teslim edilecektir en ülkede. eğer nakliye zaman parçası oranı dikkate uluslararası transit atın lütfen. sizin tanıma iş geliştirmek ve daha iyi hizmet verebilmek için bize daha emin.

emin olun amacımız mutlu bir alıcı ve bizimle birlikte keyifli bir alışveriş. herhangi 1 veya 2 derecelendirme ayrılmadan önce bize e-posta gönderin, negatif geribildirim.

biz endişelerinizi ve sıkıntılarınızı anlıyorum, ve sorunları çözmek için çaba yapacak. herhangi bir sorunu çözmek için bize fırsat verin.

Bize ulaşın

cevap için bize 24 saat izin lütfen, bizden herhangi bir cevap almazsanız, posta kutunuzu sağlanması e-postanızı kontrol lütfen tam değildir.

bazı ISP SPAM filtre ayarları, bizim yanıt almak mümkün olmayabilir; sorunları bizim e-postaları almak varsa, farklı bir e-posta hesabı kullanmanız gerekebilir için bize ulaşın.

biz iletişim takdir ve biz herhangi bir sorunları çözmek için elimizden geleni çalışacağız orada bulunabilir.

eğer ürünlerimizi isterseniz, bizim dükkan ekleyin senin " Favorilerim " listesine.