MEHOFOTO Pro Boyalı Muslin Arka Planında fotoğraf stüdyosu için El Yapımı eski usta boyama Bağbozumu fotoğrafçılık arkaplan Özelleştirilmiş 3X6 m

Pro Dyed Muslin Backdrops For Photo Studio Handmade Old Master Painting Vintage Photography Background Customized 3X6m
  • Satıcı Luna backdrop Store
  • Liste Fiyatı US $46.00piece
  • Senin Fiyatin US $46.00piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $0.00piece0% off
  • Derecelendirmeler 0.0 (0)

Ürün özellikleri

malzememuslin
paketEvet
Marka AdıMEHOFOTO
tipel Boyalı
stilDiğer

Ürün Açıklaması

sıcak Ipucu:

bu ürünü satın aldığınızda, lütfen bana bir mesaj bırakın ve istediğiniz sayı bize satın, bir mesaj bırakmayın eğer, Ben sizinle irtibata bana cevap yoksa, Ben göndereceğiz varsayılanDM-069 ile ilk resim renk. Beacause her bilgisayar monitörü renk durumu, görmüş olabilirsiniz sizin renkler biraz değişebilir gerçek arka plan renk,pleasep aldırma. el yapımı boyalı resim ile belki farklı renk,pleasep aldırma. tipik koyu renkler biraz solmaya eğilimindedir.

malzeme: Boyalı. Muslin. Pamuk

paketboyutu: 40 cm x 35 cm x8 cm(15.75in x 13.78in x 3.15in) paketağırlık: 2.2 KG türü: El-boyalı/Boyalı üretim süresi:

Handmand yaklaşık bir hafta gerekir.

Muslin backdrop sipariş yapılır. Unless etiketli in-stok backdrop boyalı olması you. Please için üretim kez bakın aşağıda olanlar için backdrop. Eğer bir zemin gereklidir er sonra bir kaç hafta. We tavsiye müşteri hizmetleri in-stok listesi için seçimler gerçekten gemi.

5. Monitor Kalibrasyon ve Ürün renk doğruluğu:

biz var renk düzeltilmiş bizim ürün görüntüleri bunları yapmak için mümkün olduğunca doğru ürünleri için gerçek renk. ancak tüm moniteors atıfta biz tavsiye böylece farklı kalibre edilir bizim baskılı katalog görmek için en yakın renk sundu.

sitemizde göstermek görüntüler lütfen unutmayın, reklamlar aracılığıyla ve bizim actalog basitçe kılavuzları vardır için gitmek için bizim sanatçılar tarafından renkler sanatçı varyasyon bağlı olarak değişebilir. Biz garanti etmiyoruz renkler temsil zaman tamamen doğru olmak gibi çeşitli faktörler nedeniyle boyama yorumlama ve sanatçı varyasyon. Biz her zaman bizim atıfta tavsiye baskılı katalog görmek için en yakın renk sundu. If belirli belirli bir renk için ihtiyaç vardır backdrop gönderebilir bize bir görüntü ve var bu özel boya.

Performanc: biz bize mevcut en kaliteli kullanın Poli pamuk muslin. Muslins kolayca katlanmış ve çeşitli locatinons için sizinle getirdi. they küçük kırışıklıklar doğal, herhangi bir belirgin fold hatları veya kırışıklıkları kolayca dışarı buğulama olabilir. Do değil demir sizin muslin, ütü muslin berbat olabilir ve sizin rion. tüm muslin var bir 3 " cep dikili bir tarafta, bu kolayca asmak böylece sağlanır zemin besleme tarafından içinden direğin. It senin kullanarak muslin asmak için kolay olabilir istiridyeler (ayrı satılır). tüm muslins 10' yaklaşık asılı olması boyalı vardır (3 metre). Most muslins makinede yıkanabilir soğuk su üzerinde bir nazik döngüsü. it kolay bazen sadece muslin temizlemek için nemli bir bez kullanarak.
stokta öğe (genellikle gemiler aşağıdaki iş günü)

Benzer ürünler