Robot Süpürge Proscenic 790 T 1200 Pa Güç Wifi Bağlı Uzaktan Kumanda ile Emme Elektrikli Aspirador

Robot Vacuum Cleaner Proscenic 790T 1200Pa Power Suction Vacuum Cleaner With Wifi Connected Remote Control Aspirador
  • Satıcı Proscenic Official Store
  • Liste Fiyatı US $399.00piece
  • Senin Fiyatin US $279.30piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $119.70piece30% off
  • Derecelendirmeler 4.9 (32)

Ürün özellikleri

belgelemeCE,ROHS,CB
fonksiyonIslak Ve Kuru
Uzaktan KumandaEvet
Rezervasyon zamanlamaEvet
Güç ( W )25w
Toz Depolama Türütoz kutusu
Voltaj ( V )100-240v
Rota temizlikplanlanan Tip
Çanta Veya Torbasıztorbasız
Kablo uzunluğu ( m )1m
LCDEvet
Marka AdıProscenic
pil ömrü1 saat 30 dakika- 2 saat
Özel Emme Memeverimli bir fırça
montajrobot
TipiUltra İnce Hava Filtresi
Proscenic ModelCOCOSMART 790 T
Ürün TipiRobot Vacuums
Boyutu( mm)Diğer

Ürün Açıklaması

Robot Süpürge Proscenic 790 T 1200 Pa Güç Wifi Bağlı Uzaktan Kumanda ile Emme Elektrikli Süpürge Aspirador

Proscenic 790 T Özellikleri:

[Bizim Ücretsiz Proscenic Smartphone App uzaktan Temiz]-senin kullanarak size robot kontrol Proscenic ile smartphone basit işlemleri sağlamak istediğiniz her yerde gelen APP için temizlik, zamanlama ve Robotik Süpürge şarj.

[iPNAS Programlanmış Temizleme Sistemi Otomatik Navigasyon]-Otomatik Navigasyon hassas konum sağlar, akıllı haritalama ve aşağıdaki bir mantıksal temizleme desen (değil rastgele) tüm kapsayan kat. this makine hiçbir hatırlıyorum fonksiyonu, o durdu yerden son başlatılamıyor zaman.

[yeni Güçlü 1200 Pa Motor Robot Süpürge]-güçlü motor pet saç pick up sağlar, toz ve kir verimli diğer türleri, özellikle sert zeminler üzerinde, ince halı ve kilim.

[ultrasonik Radar Algılama, HSIR sensörü ve Anti-güz Sensörleri]-sensörler Robot Vakum kolayca kanepeler altında gider olmasını sağlar, yataklar, kickstands, mobilya etrafında, 0.4 inç boyunda engelleri üzerinde çapraz ve 25-degrees eğim, duvar boyunca temiz kenarları; merdiven önlemek ve çarpışmalar başka türlü. About su tankı, bez çok ıslak ise, robot kaygan olacaktır. daha ıslak paspas istiyorsanız, sen nemli bez ilk.

[bir Iki ile Robot Temizleme Modu]-bu Robotik Süpürge ve Paspas. sen ya tarafından Vakumlama Modu kullanın vakum portu veya kıl fırça, oysa kullanabilirsiniz bir kullanımlık bez anlamak & su kullanarak Modu Anlamak tank.12-ay üretici garantisi ve ekstra aksesuar seti. The robot sadece bir ile adım geçmesine yükseklik daha düşük 15mm. If bu tekerlek hata kodu hatırlatıyor, kıllar ile sarılmış olabilir tekerlekler.

not:bizim robot ters vardır5 duyarlı ışığa elemanları. senin halı siyah geniş alanlar vardır, bu zımnen bu neden engel olmak ve bu alan önlemek onaylı cliff olduğunu düşünüyorum. bu 5 fotoreseptör sopa ile siyah/beyaz/kırmızımsı kahverengi bant, siyah halı üzerinde normal çalışacaktır.