Doğal Fotoğraf Arka Planında Vinil Zemin Fotoğrafçılık Için Kızlar Fondali Fotografici Bahar Plan Stüdyosu

Scenic Photography Backdrops Vinyl Backdrop For Photography Girls Fondali Fotografici Spring Background For Photo Studio
  • Satıcı BackdropOnline Store
  • Liste Fiyatı US $19.99piece
  • Senin Fiyatin US $16.99piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $3.00piece15% off
  • Derecelendirmeler 5.0 (75)

Ürün özellikleri

paketEvet
tipsprey Boyalı
Marka Adıcomophoto
stilÇocuklar
malzemeDiğer

Ürün Açıklaması

malzeme: ince Vinil

bu listede özellikli; biz özel sizin için herhangi bir boyut ve ayrıca baskı kendi resim backdrop sadece resim olarak yeterince açıktır.
Senin Damla asılı; kullanım kelepçeler üzerine asmak için bir zemin standı veya bir backdrop destek sistemi. bu bir kutup yok cebi.
bakım ve Temizlik; arka planında süper kullanıcı dostu vardır. sadece su ile nemli bir bez almak. tüm backdrop katlanmış bir paket içinde teslim tarafından göndereceğiz. kırışıklıkları düzeltmek için iki yol vardır. You aşağıdaki yöntem tutarak kırışıklıklar önleyebilirsiniz. 1) düşük ısı ile Ütü-demir zemin üzerinde bir ütü masası.
2) asılı-arka planında almak zaman, lütfen bunun üzerine asmak 3-4 gün içinde on standı. Then size bunu kullanmaya başlar.
3) arka planında değil yüksek çözünürlüklü, bazı bulanık olacak, böylece ihtiyacınız mesafe fotoğraf çekmek için. ayrıca birçok büyük format görüntüleri görüntülediğinizde biraz pixelated görünebilir it up yakın ama Ben sadece uygun emin olun düşer görüntüler için kullanılır en gerçekçi görünüm sağlamak mümkün. tüm bilgisayar ekranlar değişebilir Lütfen unutmayın renk kalibrasyon.
üretim: tüm arka Çin yapılır ve sipariş sırasında yazdırılır. lütfen planı için bir geri dönüş süresi yaklaşık. baskı için 3-5 gün. they baskılı kabul İade sadece olabilir böylece sipariş etmek için hasarlı ürünleri.

Benzer ürünler