SI4432 kablosuz modülü uzun mesafe telsiz 1000 metre duvarından

SI4432 Wireless Module Remote Wall King Wireless Transceiver Modules 1000 M With Free Spring Antenna
  • Satıcı Shenzhen Duoweisi Tech Co., Ltd.
  • Liste Fiyatı US $255.00piece
  • Senin Fiyatin US $255.00piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $0.00piece0% off
  • Derecelendirmeler 0.0 (0)

Ürün özellikleri

Marka AdıJISDA
Uyumlu Marka/ModelHiçbiri

Ürün Açıklaması

XL4432-SMD kablosuz modülü kullanarak firmamız tarafından tasarlanmış Si4432 B1 versiyonu çip tasarlanmış, bir tam, küçük boyutu, düşük güç kablosuz alıcı modülü. SI4432 son derece entegre kablosuz ISM band alıcı çip 240-960 MHZ bant üzerinde çalışır ve bir yüksek alım hassasiyeti vardır (-121 dBm) ve bir maksimum çıkış gücü + 20 DBm, biraz memnun olan RF sinyal amplifikasyon gelişimi zor sorunlar. ve daha sonra maksimum güç ayarı koşulları, açık iletişim mesafesi 1000 metre. " olarak bilinen duvarından kral, " dedi. modül entegre tüm RF ile ilgili fonksiyonları ve cihazlar, kullanıcılar ilgili bilgi anlamak gerekmez radyo, bu modülü kullanabilirsiniz kolayca istikrarlı ve güvenilir kablosuz ilgili ürünler geliştirmek.
【Features】
XL4432-SMD ilgilidir iyi tasarlanmış profesyonel imalatı, en uydurma SI4432. özellikleri
modülü cihazlar tüm kullanım indüktör kapasitör yüksek frekanslı özellikleri, kristal 10ppm yüksek hassasiyetli özellikleri sağlamak için modülün kablosuz özellikleri tamamen yansıyan vardır.
yüksek hassasiyetli yerleştirme makine kullanımı çevre dostu kurşunsuz lehim işleme, tüm modüller profesyonel ekipman test tabidir, modülü tutarlılık ve istikrar tamamen korunur.
SPI arayüzü, küçük boyutu, damga delik arayüzü kolaylaştırmak için gömülü tasarım, tam mesafeyi genişletmek, böylece sizin ekipman performansı daha yüksek bir seviyeye.
toptan mağaza,
tam serisi,
u gerekiyorsa herhangi bir parça no.
bizimle irtibata geçiniz: