2017 Lazer Köstebek Kaldırma Aracı Nokta Çıkarıcı Çil Kalem Siğil Makinesi Cilt Bakımı Salon Ev Güzellik Cihazı AEMR134W

Skin Care Laser Mole Freckle Removal Pen Tool Spot Remover Freckle Tattoo Removal Machine Mole Spot
  • Satıcı Drop-Shipping Store
  • Liste Fiyatı US $21.88piece
  • Senin Fiyatin US $18.60piece
  • Gönderim Ücretsiz Kargo
  • Kazanıyorsun US $3.28piece15% off
  • Derecelendirmeler 4.6 (47)

Ürün özellikleri

Güç KaynağıElektrik
Marka AdıGood wind
Emtia Kalite BelgelendirmeCE

Ürün Açıklaması

SKU: AEMR134W

2017 Lazer Köstebek Kaldırma Aracı Nokta Çıkarıcı Çil Dövme Kaldırma kalem Siğil Kaldırma Makinesi Cilt Bakımı Salon Ev Güzellik Cihazı MR134-1516
özelliği:
benzersiz elektrik iyon teknolojisi kullanarak, benler kaldırabilirsiniz, siğiller, noktalar, çiller, etli normal cilt zarar vermeden nevus ve kanama olmadan.
farklı tedavi için yoğunluğu 3 çeşit vardır. alt düzey çil nokta ve üzerinde kullanılır. mole güçlü seviye üzerinde kullanılır.
kompakt, taşınabilir ve kullanımı kolay.
bir tam şarj 5 saatten fazla sürekli kullanılabilir.
şartname:
teknoloji: Elektrik iyon
malzeme: ABS
renk: Beyaz
ağırlık: 120g
boyutu: 19*3 cm (Uzunluk * Genişlik)
operasyon kılavuzu:
1. Güç düğmesi (on/off):
uzun basın (on/off) düğmesi 3 saniye için, başladıktan sonra kırmızı ışık olacak, varsayılan Seviyesi 1. güç düzeyleri için Kırmızı ışık olduğunu. It olacak 30 dakika sonra otomatik olarak kapanır başladıktan sonra hiçbir varsa herhangi bir işletim.
basın (on/off) düğmesi hızlı iki kez, mevcut pil seviyesi gösterecektir, ve sonra dönmek için herhangi bir tuşa basın (Yeşil temsil güç).
2. Work düğmesi (OUT):
basın (OUT) düğmesine çalışmaya başlamak için, serbest (OUT) düğme durmasına (gösterge ışığı turuncu).
3. Koruyucu Fonksiyonu:
uzun basın (OUT) düğmesi 2 dakika için, cihaz otomatik olarak çalışmayı durdurur, çalışmaya devam etmek gerekiyorsa, serbest gerekir (OUT) düğmesine öncelikle, daha sonra basın (OUT) düğmesine tekrar çalışmaya başlamak için.
4. Pil Göstergesi ve Şarj Açıklama:
3 yeşil ışıkları tüm on ise, 100% pil güç demektir; eğer ikinci yeşil ışığı yanıyor, 75% pil güç olduğunu; eğer ilk yeşil ışığı yanıyor demektir, 50% pil güç, ne zaman son yeşil ışık yanıp söner, pil gücü 25% olur.
zaman şarj başlatmak, bu köstebek kaldırma kalem otomatik olarak kapanacaktır ve durdurma çalışma, 3 yeşil ışıklar sırayla gösterecektir. zaman üzerinde tüm 3 yeşil ışıklar ve değişmez herhangi daha, şarj bittiğinde demektir.
önlemler:
1. it önerdi bu ekipmanı kullanırken taze domuz derisi ile test etmek için ilk kez, sonra eğer tam sonra tedavi yapmak için bu cihazın performans ve operasyon aşina.
2. Because bu bir anda ekipmanları yüksek sıcaklık etkisi üretebilir, kullanılmadığı zaman, iyi saklayın lütfen, çocuk önlemek ve çalıştırmak için nasıl bilmiyorum insanlar bu cihazı kullanarak ve onunla oynarken, tehlikesini önlemek için oluyor.
3. please temiz üzerinde bu cihazı kullanarak sonra 30 gün içinde tedavi alanı (basit temizlik tamam), fırçalayın etmeyin lütfen, sert cilt yapay düşmek yapmayın lütfen.
4. When uyuz alanı kaşıntılı (yeni cilt büyüyen dönemi), lütfen bu çizmeyin. uyuz 20 ila 30 gün sonra otomatik olarak kapalı düşecek.
5. Recovery süresi yaklaşık 3 ay, önerilmektedir yemem zencefil (düzgünlüğü etkileyebilir cilt), sığır (can üretmek ışık kırmızı cilt) ve soya (can ürün ışık siyah cilt) kurtarma süresi sırasında.
6. kullanılmadığı zaman uzun bir süre için, bu her 3 ila 4 ay şarj etmek daha iyi yaşam kullanarak pil tutmak için.
7. Zaman ekipman sorunu vardır, o ayrı lütfen ve kendiniz tamir etmek deneyin tehlikesini önlemek için.
8. yasaktır temiz su veya diğer sıvı ile bu ekipman hasar ve tehlikeyi önlemek için doğrudan.
paket İçeriği:
kalem * 1
USB kablosu * 1
kalın İğneler * 1
ince iğneler * 5
kullanım kılavuzu (İngilizce) * 1
kutuda paketi

nakliye:

1, biz genellikle 1-5 gün içinde öğeyi gemi ödeme temizledi sonra hafta sonu hariç normal durumda.

2, emin sevkıyat adresi doğru.

3, lütfen yok 1-3 düşük puanlar yurtdışı nakliye neden nakliye gibi birçok faktör tarafından etkilenecektir gümrük işleme, mesaj grev stc.

vergi sorunu:

gümrükleme işlemi farklı ülkelerde farklı olarak, biz genellikle öğeyi gemi düşük değeri ile, bir şey varsa biz dikkat etmelidir önce unutmayın gönderi.

bize ulaşın:

1, Çalışma süresi: Pazartesi-Cumartesi (Greenwich zamanı 2:30 AM-11: 30AM) (Pasifik saati: 6: 30PM-3: 30AM)

2, Lütfen bize ulaşın önce herhangi bir nötr veya negatif geribildirim veya açık anlaşmazlık, çünkü onlar bizim hesabına büyük bir zarar getirecek, biz söz biz elimizden geleni yardım çalışacağız, merak etmeyin lütfen!

3, Tüm mesajlar 1 iş günü ile cevap verilecektir, lütfen dİkkat.

Benzer ürünler